
- Немає в наявності
- Код: 6610201
Підсак Zeox Square Tele
1 041 ₴
+380 (98) 024-13-15
- +380 (50) 913-14-47
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Виробник Zeox
- Максимальна довжина 220 см
- У зборі 88 см
- Колін 2
- Ручка алюміній
- Розмір голови 55 х 60 см
- Матеріал профілю голови алюміній
- Матеріал сітки капрон
- Глибина сітки 90 см
- Колір сітки сірий
- Розмір комірки 30 х 30 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zeox |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина в розкладеному вигляді | 220 см |
| Довжина у складеному вигляді | 88 см |
| Кількість секцій | 2 |
| Особливості | Складна конструкція |
| Розмір комірки | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Підсачок |
| Форма голови | Квадратна |
- Ціна: 1 041 ₴


