
- Готово до відправки
- Код: 6610264
Підсак Zeox Trigon Tele RM-60180V
839 ₴
+380 (98) 024-13-15
- +380 (50) 913-14-47
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Виробник Zeox
- Максимальна довжина 180 см
- У зборі 80 см
- Колін 2
- Ручка алюміній
- Розмір голови 60 х 60 см
- Матеріал профілю голови алюміній
- Прогумована сітка
- Глибина сітки 50 см
- Колір сітки чорний
- Розмір комірки 7 х 7 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zeox |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина в розкладеному вигляді | 180 см |
| Довжина у складеному вигляді | 80 см |
| Кількість секцій | 2 |
| Особливості | Складна конструкція |
| Розмір комірки | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Підсачок |
| Форма голови | Трикутна |
- Ціна: 839 ₴


