
-10%
- Готово до відправки
- Код: CP-919-4
Рід-під CP-919 під 4 вудилища посилений Feima
4 602 ₴
4 141 ₴
+380 (98) 024-13-15
- +380 (50) 913-14-47
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виготовлений рід-під Feima CP-919 з алюмінію, пофарбований в чорний колір, відмінне поєднання якості та функціональності. Рід-під регулюється по довжині і висоті, всі вузли міцні якісні, комфортно можна розмістити до 4 коропових вудилищ. Рід-під швидко встановлюється на будь-якій береговій лінії. Поставляється у щільному чохлі.
- буз бар 60см
- мінімальна висота 54 см
- максимальна висота 83 см
- мінімальна 77 см
- максимальна довжина 120 см
- вага 4 кг
- колір чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feida |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Кількість вудлищ | 4 |
| Максимальна висота | 83 см |
| Максимальна довжина | 120 см |
| Мінімальна висота | 54 см |
| Мінімальна довжина | 77 см |
| Особливості | Вудлище ставиться горизонтально, Телескопічні ніжки, Чохол, Можлива установка електронного сигналізатора |
| Стан | Новий |
| Тип | Род под |
| Ширина | 39 см |
- Ціна: 4 141 ₴








