
- Готово до відправки
- Код: 6610270
Підсак ZEOX Delta Tele Folding RM-60210
961 ₴
+380 (98) 024-13-15
- +380 (50) 913-14-47
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Бренд ZEOX
- Максимальна загальна довжина, см: 210
- Розмір голови, см: 60х50
- Тип голови: Складна
- Розмір вічка, мм: 7 х 7
- Глибина сітки, см: 50
- Конструкція: Телескопічна
- Вага, г: 650
- У зборі, см: 115
- Кількість колін: 2
- Форма: Трикутний
- Матеріал профілю ручки: Композит
- Матеріал профілю голови: Композит
- Матеріал сітки: Прогумована сітка
- Колір сітки: Чорний
- Вид риболовлі: Коропова, Спінінгова, Фідерна, Морська, Поплавцева
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zeox |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 650 г |
| Довжина в розкладеному вигляді | 210 см |
| Довжина у складеному вигляді | 115 см |
| Кількість секцій | 2 |
| Особливості | Складна конструкція |
| Розмір комірки | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Підсачок |
| Форма голови | Трикутна |
- Ціна: 961 ₴




