
Новинка
-8%
- Готово до відправки
- Код: JAT-069D
Крісло-ліжко рибальське складане з підставкою для ніг 165 х 110 х 50 см
5 070 ₴
4 665 ₴
+380 (98) 024-13-15
- +380 (50) 913-14-47
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло-ліжко 2в1 можна використовувати крісло для риболовлі, а якщо захотілося прилягти просто приєднати підставку для ніг і у вас вже повноцінне ліжко де можна з комфортом відпочити або поспати в очікуванні клювання. Крісло-ліжко рама виконана з металу та алюмінію, тканина Оксфорд 600D міцна і довговічна, спинка регулюється кут нахилу, ніжки телескопічні регулюються по висоті. Крісло-ліжко складається компактно і не займає багато місця в багажі.
- Вага 8.5 кг
- Розмір у складеному вигляді 61*27*65 см
- Розмір сидіння 50 х 110 см
- Колір зелений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaida |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8.5 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Зелений |
| Ширина стільця | 500 мм |
- Ціна: 4 665 ₴








