
Новинка
-5%
- Готово до відправки
- Код: СР-920
Буз бари зі стійками під 3 вудилища Aifeima в чохлі СР-920 - Набір для коропової риболовлі
2 253 ₴
2 141 ₴
+380 (98) 024-13-15
- +380 (50) 913-14-47
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійки з буз барами це повноцінна підставка для коропового, фідерного лову максимум комфорту та функціональності мінімум місця при транспортуванні. Стійки виконані з алюмінієвого сплаву, збираються та встановлюються за лічені хвилини, у комплекті стабілізатори, чохол для зберігання та транспортування. Стійки з буз барами це практичність та легкість використання.
- Висота стійки 60-100 см
- Довжина буз бару 42 см
- Установка трьох вудлищ
- Відстань між гніздами для сигналізаторів 18.5 см
- Матеріал алюмінієвий сплав
- У комплекті дві стійки, два стабілізатори, чохол.
- Вага у чохлі 2.390 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feima |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.39 кг |
| Кількість вудлищ | 3 |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Особливості | Можлива установка електронного сигналізатора, Чохол |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
- Ціна: 2 141 ₴







