
-35%
- Готово до відправки
- Код: A09-5
Рід-під короповий під 5 вудилищ Weida з рогачами зелений
2 569 ₴
1 670 ₴
+380 (98) 024-13-15
- +380 (50) 913-14-47
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рід під підставка під 5 вудилищ з рогачами виконаний з алюмінію пофарбований в зелений колір, розсувна рама, телескопічні ніжки, буз-бари регулюються по висоті. Рід під швидко та комфортно можна встановити на будь-якій береговій лінії, кут нахилу регулюється за допомогою ніжок рами та буз-барів. Щільний чохол для транспортування та зберігання в комплекті.
- Вага в чохлі 2,4 кг
- Буз-бар довжина 64 см
- Висота 34-60 см
- Довжина 75-120 см
- Матеріал - алюмінієвий сплав
- Кількість вудилищ - 5 шт
- Чохол
- Задні рогачі 5 шт
- Колір зелений
- Розміри в чохлі 77 см х 23 см х 7 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Weida |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.4 кг |
| Кількість вудлищ | 5 |
| Максимальна висота | 60 см |
| Максимальна довжина | 120 см |
| Мінімальна висота | 34 см |
| Мінімальна довжина | 75 см |
| Особливості | Вудлище ставиться горизонтально, Телескопічні ніжки, Чохол, Можлива установка електронного сигналізатора |
| Стан | Новий |
| Тип | Род под |
| Ширина | 64 см |
- Ціна: 1 670 ₴







