
-10%
- Готово до відправки
- Код: B7070210
Підсак короповий 3 секції 70*70 см 2.1 метра
686 ₴
617 ₴
+380 (98) 024-13-15
- +380 (50) 913-14-47
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсаку короповий трикутний 3 секції 70*70 см, має алюмінієву телескопічну ручку, в розкладеному стані довжина підсаку становить 2.1 метра. Підсаку буде зручний для лову коропа, білого амура. Довжина в складеному вигляді підсаку 78 см, вага 630 гр, сітка капронова нитка зеленого кольору. Глибина голови підсаку 65 див.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boya By |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 630 г |
| Довжина в розкладеному вигляді | 210 см |
| Довжина у складеному вигляді | 78 см |
| Особливості | Складна конструкція |
| Розмір комірки | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Підсачок |
| Форма голови | Трикутна |
- Ціна: 617 ₴
