
- Готово до відправки
- Код: 7230001
Рюкзак GC зелений 50 літрів
3 375 ₴
+380 (98) 024-13-15
- +380 (50) 913-14-47
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак з великою місткістю, виконаний з якісного водонепроникного матеріалу 600D PVC. Відмінно стане у нагоді любителям коропової, фідерної, поплавкової, спінінгової ловлі і т. п. А також для любителів подорожувати, людей які ведуть активний спосіб життя, ходять у походи.
- Габаритні розміри:
- глибина: 28 см
- ширина: 38 см
- висота: 60 см
- Об'єм: 50 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golden Catch |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 60 см |
| Глибина | 28 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Кількість лямок | 2 |
| Призначення рюкзака | Полювання/Рибалка |
| Об`єм | 50 л |
| Особливості рюкзака | Грудна стяжка, Поясний ремінь, Регульована спина |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 38 см |
- Ціна: 3 375 ₴





