
- Немає в наявності
- Код: 66060500
Підсак Kalipso Compact
990 ₴
+380 (98) 024-13-15
- +380 (50) 913-14-47
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Максимальна довжина – 155 см
- Кількість колін – 1
- У зборі – 90 см
- Розмір голови – 72 х 60 см
- Глибина сітки 70 см
- Матеріал сітки – капрон
- Розмір чарунки – 4 х 4 см
- Колір сітки – чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kalipso |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина в розкладеному вигляді | 155 см |
| Довжина у складеному вигляді | 90 см |
| Кількість секцій | 1 |
| Особливості | Складна конструкція |
| Розмір комірки | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Підсачок |
- Ціна: 990 ₴


