
- Готово до відправки
- Код: 66200010
Підсак Kalipso
985 ₴
+380 (98) 024-13-15
- +380 (50) 913-14-47
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- телескопічна алюмінієва ручка з регулятором довжини
- максимальна довжина 220 см
- кількість колін 2
- у зборі 88 см
- розмір голови 55 - 60 см
- матеріал сітки - волосінь
- розмір комірки 2.5 х 2.5 см
- колір сітки - біла
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kalipso |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина в розкладеному вигляді | 220 см |
| Довжина у складеному вигляді | 88 см |
| Кількість секцій | 2 |
| Особливості | Складна конструкція |
| Розмір комірки | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Підсачок |
- Ціна: 985 ₴