
- Готово до відправки
- Код: 6810019
Садок Zeox Round 2.5 метра прогумований в чохлі
1 227 ₴
+380 (98) 024-13-15
- +380 (50) 913-14-47
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Діаметр 45 см
- Довжина 250 см
- Розмір комірки 0.8 см
- Матеріал: прогумована сітка
- Кількість кілець: 6
- Матеріал кілець: алюміній
- Комплектується кілочком і чохлом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zeox |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 45 см |
| Довжина в розкладеному вигляді | 250 см |
| Особливості | Складна конструкція |
| Розмір комірки | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Садок |
| Форма голови | Кругла |
- Ціна: 1 227 ₴


