
- Немає в наявності
- Код: 1927
Вологостійкий килимок для пікніка 200 х 190 см Lanyu Камуфляж
769 ₴
+380 (98) 024-13-15
- +380 (50) 913-14-47
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкладний вологостійкий килимок для пікніка призначений для будь-яких видів відпочинку на природі. Килимок не пропускає вологу виконаний з якісного водовідштовхувального матеріалу. Зручний у використанні та транспортуванні килимок у складеному вигляді займає мало місця. Складаний килимок відмінний варіант для пікніка, риболовлі, кемпінгу, походів. Колір камуфляжний. Килимок вміщує 3-4 особи.
- Виробник Lanyu
- Колір камуфляж
- Вологостійкий
- Розмір 200 х 190 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lanyu |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 200 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 190 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Тип килимка | Килимок для пікніка |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Камуфляж |
- Ціна: 769 ₴


