
- Немає в наявності
Намет автомат 2.5*2.5*1.7 метра 4-місна Weida Камуфляж
1 326 ₴
+380 (98) 024-13-15
- +380 (50) 913-14-47
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет автомат зручна не лише рибалкам, а й мандрівникам і знадобиться на відпочинку на природі. Вас не будуть долати комарі, ви можете спокійно відкрити вхід намету і вікно, насолоджуючись нічним повітрям, антимоскітні сітки, натягнуті на вікна намети дозволять захистити вас від комах. Намети автоматичні легко розкриваються, достатньо лише дістати її з чохла і ввести у вертикальне положення, вона розкривається автоматично за лічені секунди. Розтягнути та закріпити намет ви також можете за допомогою металевих кілочків за петельки, передбачені по краях намету. Висота 1,7 метра.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weida |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Вентиляційні вікна |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 170 см |
| Довжина | 250 см |
| Ширина | 250 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Камуфляж |
- Ціна: 1 326 ₴






