
- Готово до відправки
- Код: LY-1626
Намет 2-місний 220*150*135 см Lanyu 1626
1 717 ₴
+380 (98) 024-13-15
- +380 (50) 913-14-47
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основний матеріал намету — поліестер зі спеціальним поліуретановим покриттям, яке забезпечує водонепроникність. Поліестер має гарні показники міцності, стійкий до стирання, перепадів температур, що забезпечує надійний захист від різних погодних умов.
- Кількість місць: 2
- Матеріал: зовнішній поліестер
- Матеріал каркаса склопластик
- Вага 2.3 кг
- Розмір: Д 220 х Ш 150 х В 135 см
- Тканина верху: в/н поліестер 190T
- Тканина підлоги; в/н оксфорд 150D
- Дуги: фіберглас Д7,9мм х 2шт
- Є протимоскітна сітка та вентиляційне вікно
- Чехол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanyu |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Вентиляційні вікна |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 135 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 1 717 ₴
