
- Немає в наявності
Фідерна тринога під 6 вудилищ з додатковим тримачем Feima Standard
736 ₴
+380 (98) 024-13-15
- +380 (50) 913-14-47
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальна фідерна підставка з телескопічними ніжками та додатковим тримачем вудилища виконана з якісних матеріалів. Підставка може використовуватися в фідерному і поплавцевому лові. Підставка стійка має металеві шпильки на ніжках для кращого зчеплення з будь-якою поверхнею. Додатковий тримач вудилища регулюється по кутку нахилу, при необхідності можна його зняти, якщо заважає, є гак для підвісу вантажу у вітряну погоду для додаткової стійкості підставки. Зручне транспортування дуже компактне у складеному вигляді, ідеальне рішення для любителів фідерного лову поставляється у двох розмірах Standard, Maxi.
- Максимальна висота 50 см
- Мінімальна висота 25 см
- Вага 610 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feima |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.61 кг |
| Кількість вудлищ | 6 |
| Максимальна висота | 50 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Особливості | Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
| Тип | Тримач вудилища |
- Ціна: 736 ₴



