
- Готово до відправки
Крісло складне режисер 20 без полиці
1 312 ₴
+380 (98) 024-13-15
- +380 (50) 913-14-47
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Висота 800 мм
- Ширина 480 мм
- Глибина 450 мм
- Труба діаметр 20 мм
- Вага 3.8 кг
- Навантаження 110 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота сидіння стільця | 800 мм |
| Глибина стільця | 450 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 480 мм |
- Ціна: 1 312 ₴