
- Готово до відправки
Стілець складаний Рибак 20
477 ₴
+380 (98) 024-13-15
- +380 (50) 913-14-47
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний туристичний стільчик буде чудовим варіантом для дачі, пікніка, риболовлі чи відпочинку на морі. Рама виконана з металу, верх сидіння щільна тканина.
- Висота 390 мм
- Ширина 320 мм
- Глибина 350 мм
- Труба діаметр 20 мм
- Вага 1.3 кг
- Максимальне навантаження 100 к
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота сидіння стільця | 390 мм |
| Глибина стільця | 350 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Ширина стільця | 320 мм |
- Ціна: 477 ₴