
- Немає в наявності
Сумка для коропових котушок та аксесуарів Feima
801 ₴
+380 (98) 024-13-15
- +380 (50) 913-14-47
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручне розташування регульованих комірок дасть Вам змогу транспортувати (зберегти) котушки без ризику їхнього пошкодження. Розділяні внутрішні перегородки з м'якого ізолювального матеріалу надійно захищають вміст сумки. Сумка обладнана двосторонньою блискавкою зі зручними ремінцями та міцною ручкою.
- довжина 37 см
- ширина 37 см
- висота 14 см
- матеріал Оксфорд
- колір хакі
- місткість 4 коропових котушок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feima |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.5 кг |
| Кількість відділень | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 37 см |
| Ширина | 37 см |
- Ціна: 801 ₴



