
-8%
- Готово до відправки
- Код: GP-1284
Сумка жорстка для коропових котушок Feima
1 160 ₴
1 067 ₴
+380 (98) 024-13-15
- +380 (50) 913-14-47
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручне розташування регульованих осередків дозволить транспортувати (зберігати) котушки без ризику їх пошкодження. Розділяючі внутрішні перегородки з м'якого ізолюючого матеріалу надійно захищають вміст сумки. Сумка оснащена двосторонньою блискавкою із зручними ремінцями та міцною ручкою. Корпус твердої конструкції.
- довжина 42 см
- ширина 42 см
- висота 12 см
- матеріал Оксфорд
- колір хакі
- корпус твердий
- місткість 4 коропових котушок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feima |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.35 кг |
| Кількість відділень | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 42 см |
- Ціна: 1 067 ₴




