
-12%
- Готово до відправки
- Код: А29-9-1W
Підставка фідерна під 9 вудилищ Weida неопрен
974 ₴
857 ₴
+380 (98) 024-13-15
- +380 (50) 913-14-47
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фідерна підставка виготовлена з алюмінію та ударостійкого пластику. Дуже легка у складанні. Гребінка виконана з матеріалу неопрен. Має чотири телескопічні ноги. Висота підставки хв - 50 см, макс - 77 см. Ширина ніг 105 см, що забезпечує підставці високу стійкість. Ширина гребінки 56 см. Підставку можна використовувати як для лову фідера так і для встановлення додаткових вудлищ під час коропових рибалок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Weida |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.75 кг |
| Кількість вудлищ | 9 |
| Максимальна висота | 77 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Особливості | Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
| Ширина | 56 см |
- Ціна: 857 ₴




