
- Немає в наявності
- Код: 7139310
Сумка GC Mirrox Bakkan M
1 927 ₴
+380 (98) 024-13-15
- +380 (50) 913-14-47
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Бренд Golden Catch
- Товщина матеріалу, мм: 2
- Матеріал: EVA
- Розміри, см (ДхШхВ) 36 х 24 х 26
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Golden Catch |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | ЕВА |
| Особливості | 1 наплічний ремінь |
| Відділень для вудок | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 1 927 ₴





