
Новинка
-10%
- Готово до відправки
- Код: 240240155KD
Намет автоматичний 240 х 240 х 155 см з москітною сіткою, два входи, навіс
2 769 ₴
2 492 ₴
+380 (98) 024-13-15
- +380 (50) 913-14-47
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет автоматичний встановлюється за лічені хвилини однією людиною, намет має два входи чотири великі вікна з москітною сіткою і два маленькі на стелі для кращої вентиляції і щоб не збирався конденсат, намет із підлогою та навісом, для кращої фіксації є в комплекті штормові мотузки та кілочки. Намет добре провітрюється та захищає від комах. У разі не погоди тент на вікнах закривається з усіх боків. Намет складається компактно у спеціальний чохол займає мало місця у багажі.
- Каркас зовнішній
- Протимоскітна сітка: є
- Водостійкість тенту: 1000 мм в.ст.
- Кількість входів: 2
- Кількість кімнат: 1
- Матеріал тенту: 210Т PU1000
- Кільця та штормові мотузки
- Москітна сітка по всьому периметру намету
- Вікна для вентиляції
- Кишеня для дріб'язку
- Навіс
- Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaida |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 6 |
| Особливості намету/тенту | Вентиляційні вікна, Навіс, Антимоскітна сітка, Штормові відтяжки |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет автомат |
| Колір | Зелений |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 1000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 155 см |
| Довжина | 240 см |
| Ширина | 240 см |
| Дуги | |
| Кількість дуг | 4 |
- Ціна: 2 492 ₴

