
Новинка
- Готово до відправки
- Код: 6633338
Підсак GC Grabber Stream Silicone Landing Net 37 55см
1 156 ₴
+380 (98) 024-13-15
- +380 (50) 913-14-47
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Максимальна загальна довжина 55 см
- Матеріал профілю ручки Алюміній
- Розмір голови 37х31 см
- Розмір осередку 15х15 мм
- Глибина сітки 25 см
- Вага 290 г
- У зборі 55 см
- Тип голови нескладна
- Матеріал профілю голови Алюміній
- Матеріал сітки силікон
- Колір сітки чорний
- Форма голови трикутна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Golden Catch |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 290 г |
| Довжина в розкладеному вигляді | 55 см |
| Довжина у складеному вигляді | 55 см |
| Розмір комірки | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Підсачок |
| Форма голови | Трикутна |
- Ціна: 1 156 ₴

