
Новинка
- Готово до відправки
- Код: 6633344
Підсак GC Boat Landing Net 80 180см
1 831 ₴
+380 (98) 024-13-15
- +380 (50) 913-14-47
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Максимальна загальна довжина 180 см
- Матеріал профілю ручки Алюміній
- Розмір голови 80х70 см
- Розмір осередку 18х18 мм
- Глибина сітки 90 см
- Вага 1220 г
- У зборі 110 см
- Тип голови складана
- Матеріал профілю голови Алюміній
- Матеріал сітки гумова
- Колір сітки чорний
- Форма голови прямокутна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Golden Catch |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1220 г |
| Довжина в розкладеному вигляді | 180 см |
| Довжина у складеному вигляді | 110 см |
| Кількість секцій | 2 |
| Особливості | Складна конструкція |
| Розмір комірки | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Підсачок |
- Ціна: 1 831 ₴




