
-12%
- Готово до відправки
- Код: DA-472828
Сумка рибальська EVA 47 см Dr.Agon з тримачами для вудлищ
1 710 ₴
1 505 ₴
+380 (98) 024-13-15
- +380 (50) 913-14-47
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальна рибальська сумка з тримачами для спінінгів. Виготовлена з якісного матеріалу EVA, який легко піддається чищенню та миттю. Сумка закривається на блискавку. В якості додаткових елементів на боці сумки є 2 род-стенда (тримача) для спінінгів, сумку можна використовувати і як рибальську скриньку при необхідності.Так само для зручної та комфортної перенесення сумка оснащена ручками та наплечним ременем, який можна відрегулювати по довжині. Дно у сумки посилене, вся фурнітура дуже якісна та надійна. Дана рибальська сумка знайде своє застосування, як в береговій, так і в човновій рибалці.
- Довжина - 47 см
- Ширина - 28 см
- Висота - 28 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dragon |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ЕВА |
| Особливості | 1 наплічний ремінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 47 см |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 1 505 ₴






