
Новинка
-25%
- Готово до відправки
- Код: KD352918
Ящик - станція Kaida для рибальського приладдя 35 х 29 х 18 см
2 446 ₴
1 835 ₴
+380 (98) 024-13-15
- +380 (50) 913-14-47
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скринька - станція виконана з удароміцного пластику, оснащена надійними засувками. Ящик двох ярусний з двома легкознімними коробками, що виймаються, які при необхідності можна носити окремо. Нижнє відділення глибше і комплектується знімними перегородками, які дозволяють зручно формувати внутрішній простір. Верхній ярус ділиться на дві частини, які повертаються убік, і так само мають знімні перегородки для зручності використання. Ящик дуже продуманий і багатофункціональний може застосовуватися для будь-якого виду риболовлі.
- Розмір 35 х 29 х 18 см
- Вага 2.375 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaida |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 290 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 2.375 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 835 ₴







